Kontakt

Przedsiębiorstwo
Transportowo-Handlowo-Usługowe
"EKO-TRANS"

Spółka jawna
Grażyna i Henryk Orłowscy

ul. Wolności 21
42-672 Wieszowa

tel./fax: 32 273-70-20

e-mail: ekotrans@ekotrans.wieszowa.pl

NIP: 626-00-11-110
REGON: 271692864
KRS: 0000095976
O firmie

 

 

Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowo – Usługowe
 

"EKO – TRANS"


Spółka Jawna GRAŻYNA & HENRYK ORŁOWSCY

 

 

 

Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku jako Spółka Cywilna z siedzibą w Bytomiu. W roku 2001 uchwałą wspólników została przekształcona w Spółkę Jawną.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z kilku firm na terenie całej Polski i nie tylko, która jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo zleceniodawcy.

 

Liczba naszych maszyn i sprzętu jakim dysponujemy jest tak duża, że pozwala nam to na swobodne prowadzenie kilku projektów od siebie niezależnych w jednym czasie. Dla naszych klientów jest to bardzo ważne ponieważ dysponując tak potężnym zapleczem parku maszynowego nasi zleceniodawcy sypiają spokojnie nie martwiąc się terminami wykonania prac.

 

Nasza firma brała udział w budowie wszystkich autostrad w Polsce na wielu odcinkach jak również przy budowie wielu dróg krajowych i mniejszych. Od 1993 roku zdobyliśmy bardzo wielkie doświadczenie dotyczące prowadzenia zróżnicowanych robót ziemnych, drogowych, budowlanych i wielu innych jak również umiejętności związane z współpracą niezbędną podczas bardzo dużych przedsięwzięć budowlanych.

 

Możemy pochwalić się zaufaniem jako solidne i rzetelne przedsiębiorstwo takich firm jak Strabag, Hermann Kirchner, Teodor Gomes, Ilbau Kirchner, Carbotrans, Budimex, Dragados czy Skanska oraz wielu innych.

 

 

Misją Eko Transu jest profesjonalizm i rzetelność oraz najwyższa jakość usług.
Co realizujemy z powodzeniem dzięki wiedzy i umiejętnością poprzez ciągły rozwój technologiczny i ludzki czego dowodem są wyróżnienia w konkursach.

Strony www, sklepy internetowe

www.singular.pl